Hukuk Büroları Yönetim Sistemleri

Hukuk Bürolarının, iş takip ihtiyaçlarını karşılamak adına tasarlanmış, kolay kullanıma sahip zengin içerikli bir yazılım.

HTML tabanlı çalışma prensibine sahip olduğu için herhangi ek bir kuruluma ihtiyaç duymaksızın her yerden bağlanabilme imkanı sağlamaktadır. Bu sayede iş takibi hızlı, güvenilir ve kolay gerçekleşir.

Hukuk Büroları Yönetimi yazılımı içerisinde;
Dava Duruşmalar
Kişiler İcra
İş listesi

Tüketici Şikayetleri

İşlerim İhtilaflı İşler
Üst veri Raporlama

gibi modüllerin yanı sıra Takvim ve grup içi iletişimi sağlayan Sohbet modülü de yer almaktadır.

 

       
   
      

 

DAVA

Bu modül sayesinde devam eden davaların takibi yapılabilir, davaların; avukat bilgileri, tebligatlar, masraflar, icra bilgileri gibi kayıt altında tutulması gereken bütün bilgileri tutabilir, dava süresince veya daha sonra da ihtiyaç duyulması halinde kolayca ulaşabilirsiniz.

KİŞİLER

Bu modül sayesinde çalıştığınız müşteriler, mükellefler, müvekkiller listesi ve ihtiyaç duyulan kişi kayıtlarını tutabileceğiniz gelişmiş içerikli bir modüldür.

İŞ LİSTESİ

Masanıza gelen işler, kabul edilmesi muhtemel davalar, süreci devam eden davalar, sonlanmış davalar ile ilgili, her türlü bilgiyi kayıt altına alabileceğiniz modüldür.

İŞLERİM

Devam eden davalarınız ile ilgili  bilgileri belgeleri kayıt altında tutabileceğiniz, güncel doysa yükleme yapabileceğiniz, hatırlatma özelliği olan bu modül sayesinde iş yoğunluğu ne kadar fazla olursa olsun hiç bir karışıklığa yer vermeden sorunsuz bir iş tabikibi yapma imkanınız olacaktır.

ÜST VERİ

Üst verilerinizi tutacağınız modül

DURUŞMALAR

Duruşma kayıtları, dava ve davacı bilgileri, hakim, savcı avukat bilgileri, duruşma salonu bilgileri, dava konusu, içerik, tarih vb bilgileri kayıt altında tutacağınız, ms office dosyaları kaydedebileceğiniz zengin içerikli modüldür,

İCRA

İcra takip dosyalarını tutacağınız modüldür.

TÜKETİCİ ŞİKAYETLERİ

Tüketici şikayetlerini kayıt altına alacağınız modüldür.

İHTİLAFLI İŞLER

Çözümü ihtilafa düşmüş davalarınızı kayıt altına alacağınız modüldür.

RAPORLAMA

Geçmiş davaların sonuçlarını raporlayıp tasnif edebileceğiniz modüldür.