Yönetim Politikası

2004 yılından bu yana bilişim teknolojilerinde çözüm üretmeye odaklanmış Algan Yazılım ve Bilişim, ilk günden bugüne aynı heyecan ve çoşkuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Devamını Oku

Kalite Politikası

Sürekli kurum içi eğitim ile güncelliğini koruyan uzman personel alt yapısı ve üniversite - sanayi işbirliğinin etkin yürütülmesi ile bilişim süreçlerinde yüksek standartlarda ve kalitede...

Devamını Oku

Resmi Bilgiler

Şirket Ünvanı : Algan Yazılım ve Bilişim Makine Elektronik Hayvancılık Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil Numarası : 193947

Şirket Merkezi : Hacettepe Üniversitesi...

Devamını Oku

Sürekli Memnuniyet Ziyaretleri

Algan Yazılım olarak, işlerimizde kaliteye büyük önem vermekteyiz. Herhangi bir uygulamamızın kullanılıyor olmasının verdiği sorumlulukla, müşterilerimizi sürekli memnun etmeyi bir vazife olarak görmekteyiz. Bu bağlamda, belirli aralıklarla müşterilerimizi bizzat ziyaret ederek fikirlerini almakta, olası herhangi bir şikayette, sıkıntıyı gidererek, olabildiğince hızlı bir şekilde memnuniyete dönüştürmekteyiz.

Özel E-Posta Takip Sistemi

Düzenli e-Posta danışma hattı, kurulu sistemlerin işleyişinde yaşanan sıkıntıların daha güvenli bir ortamda iletilmesini sağlamaktadır. Algan Yazılım e-Posta protokolleri, her bir ürün için ayrı olmak üzere kısa sürede geri dönüş/cevap verme standartlarınından oluşmaktadır. Ürünün işletim zamanına bağlı olmak üzere, müşteri tarafından sıkışıklığın olduğu zamanlarda 1 saat içerisinde olumlu yanıt verme garantisi verilebilmektedir. Örneğin üniversitelerin başvuru zamanlarında öğrenci işleri sisteminin yoğun olarak kullanılması gözetilerek e-Posta ile gelen iletilere 1 saat içerisinde olumlu geri dönüş (problemin çözülmesi garantisi) verilmektedir. Yazılı iletişim ile, olası iletişim hataları ortadan kalkar, alınan bakım hizmetinin kalitesi garanti altına alınmış olur, geriye dönük analiz yapılma fırsatı doğar, maliyet analizleri müşteri için somut değerlere bağlanmış olur.

Doğrudan Danışma Hattı

Olası tüm soru, sorun ve görüşleriniz için 7gün 24saat hizmet veren danışma hattımız ile her an yanınızda olduğumuzu hissedin. TELEFON : 0 312 299 22 96 FAKS : 0 312 299 20 94 Algan Yazılım ve Bilişim Ltd. Şti. Hacettepe Üniversitesi Teknokent 2.ArGe Binası 1. Kat No:8 Beytepe - ANKARA

İlk Kurulum Eğitimleri

Algan Yazılım olarak uygulamalarımızı kullanan tüm kurum, kuruluş ve kişilerin memnuniyetleri ve uygulamalara tamamen hakim olmaları adına, kurulum sonrası eğitimleri vermekteyiz. Bu eğitimler, bizzat yazılıma hakim, her türlü soruya anında cevap verebilecek olan deneyimli personelimiz tarafından verilmektedir. Eğitimler, müşteri ile karşılıklı olarak belirlenen ortak günler içerisinde, bireysel ya da toplu olarak verilmektedir.