Algan Tarım "BThaber" de

Algan Tarım "BThaber" de

Anahtar teslim sağımhaneleriyle Algan BThaber'de.

 

BThaber.com'un 7 Nisan 2014 tarihinde yayınlanan haberinde Algan Yazılım'ın ürettiği anahtar teslimi sağımhanelere yer verildi. 

Haberde Algan Yazılım ve Bilişim Genel Müdürü Fatih Mehmet GÜLEÇ,"Ülkemizde teknoloji üretimine destek olmak, iktisadi kalkınmayı teknolojik kalkınmayla desteklemek, modern teknikleri milletimizin kullanımına sunmak gibi önemli görevlerle çıktığımız yola, bugün gelişmiş ülkelerde de söz sahibi olabilme vizyonuyla ve Ar-Ge temelli çalışmalarımızla devam ediyoruz. Bu yüksek hedeflere ulaşabilmek için, ülkemizin önemli Ar-Ge dinamiklerinden üniversitelerle işbirliği geliştirmek Ar-Ge politikamızın temelini oluşturuyor; buna bağlı olarak şirketimizin yönetim kurulunda akademik ağırlıklı profesyoneller mevcut. Müşteri odaklı yazılım hizmetleri, hayvancılık sektörü, nakliye sektörüne yazılım ve otomasyon sistemleri, eğitim kurumlarına yazılım sistemleri, belge yönetim sistemleri, RFID sistemleri ürünlerimiz arasında. Hacettepe Teknokent’te faaliyetlerimize devam ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Yakın zamanda Bulgaristan pazarına girmek için araştırmaların sürdüğünü ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika'nın da hedefleri arasında olduğunu belirtti.